Tıbbi Cihaz Nakliye ve Tıbbi Cihaz Taşıma için steril ve ısı sıcaklık dengesi korunmuş araçların tercih edilmesi önemlidir. Vurma, çarpma, kırılma gibi cihazlara zarar verecek her türlü darbeden korunması ve hasarsız bir taşıma yapılması önceliğimizdir. Ender Nakliye olarak tüm hastane ve medikal firmalara hizmet vermekteyiz.

Medikal Taşıma Nedir ?

Cihaz Taşıma, Profesyonel cihaz taşıma ekibimle özel cihaz taşımacılığı. Cihaz taşımacılık şirketimiz cihaz nakliyat hizmetini cihaz nakliye ekibimle kızaklı askılı sistemle yapmakta.

Cihaz nakliyesi çok özel hizmettir tecrübeli uzman ekip işidir bizim cihaz nakliye elemanlarımız kullandığı özel ekipmanları! askı kızaklı cihaz nakliye sistemi, makaslı trans palet, vinç, cihaz taşıma arabası kullanarak cihaz nakliyatı yapılır.

Medikal taşıma ya da tıbbi cihaz taşıma dediğimiz taşıma biçimidir. Medikal taşıma, günümüz sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu medikal ürün taşıma işinin yapıldığı lojistik hizmet birimi olarak ortaya çıkmıştır.

Medikal cihazlar, herhangi bir taşıma aracı kullanılarak taşınamayacak özelliklerde hassas ve özenle taşınması gereken cihazlardır. Radyoloji birimlerinin ihtiyaç duyduğu cihazlar, kardiyoloji birimleri için özel yapılmış cihazlar, dijital radyoloji ve tıbbı görüntüleme merkezlerinin kullandığı cihazlar, ultrason denilen yine görüntüleme merkezlerinde sıkça kullanılan cihazların taşınması, hastabaşı monitörleri, ameliyathane masaları ve koltukları ile ameliyat operasyon masaları, yoğun bakım ünitelerinde kullanılan yataklar, hasta servisleri için kullanılan yatak ve karyolaların taşınması için yapılan işlemlerin tümünde Lojistik Hizmetimiz olan Medikal Taşıma kategorisinden faydalanabiliyorsunuz.

Ender Nakliye olarak; Hastanelere, sağlık ocaklarına, görüntüleme merkezlerine, laboratuvarlara, kamu ve özel sağlık kuruluşlarına tüm medikal ve tıbbi cihaz taşımacılığında eksiksiz taşıma hizmeti veriyoruz. Hastane cihazları taşımada ağırlık ile beraber cihazların hassasiyeti de göz önüne alındığında problem haline gelen taşıma hizmeti, hastane cihazları taşınmaları ve nakliye hammaliyeleri profesyonel hastane cihazları taşıyıcı ekibimiz tarafından cihazlara zarar vermeden yapılmaktadır.